فاقرءوا ما تیسر من القرآن

استاد حبیب الله عزیزی در حاشیه مراسم شکرانه قرآن آموختگان موسسه آیات هدایت: برای جذب قرآن آموزان و علاقه مندی و ماندگاری بیشتر آنها پدیده زبان آموزی قرآن کودکان را ایجاد کردیم.

استاد حبیب الله عزیزی مسئول موسسه قرآنی آیات هدایت در جریان مراسم شکرانه قرآن آموختگان این موسسه با اشاره به فعالیت های یکساله این موسسه در قالب کانون محسن بن علی علیهماالسلام، فعالیت های این موسسه را زمینه مناسبی برای ورود نوگلان قرآنی به مقطع دبستان دانستند. ایشان با اشاره به استقبال زبان آموزان سایر کشورها از برنامه های این موسسه خاطر نشان کردند: بسیاری از زبان آموزان از کشورهای دیگر هستند و با ورودشان به این موسسه، به خوبی با سایر زبان آموزان ارتباط برقرار می کنند به طوریکه بعد از سه هفته ۱ سوره می خوانند و می توانند به خوبی به زبان فارسی صحبت کنند.
ایشان وجه تفاوت این موسسه با سایر نهادهای قرآن آموزی کودکان را ورود از مدخل زبان آموزی دانستند و افزودند: ما در این موسسه به جای ورود از مدخل سوادآموزی از مدخل زبان آموزی وارد می شویم و کودکان قرآن را به صورت یک زبان با کلیدواژه های ببین، بشنو، بگو یاد می گیرند. ایشان همچنین به برگزاری دوره های آموزشی مختص مربیان این موسسه جهت آموزش شیوه نوین قرآن آموزی اشاره کردند.
گفتنی است موسسه قرآن و عترت آیات هدایت در قالب کانون محسن بن علی علیهماالسلام در راستای آموزش قرآن به شیوه های نوین به کودکان در شهر قم مشغول فعالیت می باشد.

برای برقراری ارتباط می توانید از فرم تماس، در منوی سایت، استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل با شما در میان گذاشته می شود.

سایتهای مرتبط