فاقرءوا ما تیسر من القرآن

جشن میلاد پیامبر نور و رحمت

برپایی جشن میلاد رسول گرامی اسلام و سبط گرامی ایشان حضرت امام صادق علیه السلام در موسسه ایات هدایت، کانون محسن بن علی علیهما السلام قم

همزمان با هفته وحدت وفرارسیدن هفدهم ربیع الاول، سالروز میلاد پیامبر نور و رحمت، حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم و فرزند بزرگوارش امام جعفر صادق علیه السلام، صبح امروز جشنی با حضور مدیریت، مربیان، و نونهالان قرآن آموز موسسه قرآن و عترت آیات هدایت، کانون محسن بن علی علیهما السلام در محل این موسسه برگزار شد.

این مراسم با همخوانی قرآن توسط جمعی از نونهالان آغاز شد و در ادامه، گروهی از قرآن آموزان به اجرای تواشیح و سرود پرداختند. اجرای نمایش «پیامبر و خارپشت» توسط قرآن آموزان، از دیگر بخش های شاد و مفرح این مراسم بود. در این نمایش، خلاصه ای از پندها و نصایح پیامبر در قالب قصه به اجرا در آمد. در ادامه، یکی از مربیان در مدح پیامبر اعظم صلوات الله علیه و امام جعفر صادق به مدیحه ثرایی و مولودیه خوانی پرداخت.

نگته جالب توجه این جشن، حضور نونهالان ۴ تا ۶ ساله به همراه مربیان شان بود در حالی که لباس های زیبا و شاد به تن داشتند و جلوه با شکوهی به این جشن بخشیده بودند. از دیگر بخش های هیجان انگیز این جشن، برگزاری مسابقه بین نونهالان بود که در پایان از چند تن از برگزیدگان با اهدای جایزه، تقدیر به عمل آمد. این جشن با پذیرایی از حاضران به پایان رسید.

لازم به ذکر است موسسه قرآن و عترت آیات هدایت، هم اکنون در امر آموزش و تربیت ۸۵ نونهال قرآنی در سنین ۴ تا ۶ سال و در مقاطع پیش دبستانی و مهد مشغول به فعالیت است.

برای برقراری ارتباط می توانید از فرم تماس، در منوی سایت، استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل با شما در میان گذاشته می شود.

سایتهای مرتبط