فاقرءوا ما تیسر من القرآن

رونمایی از کتاب آموزش قرآن کریم ویژه کودکان با عنوان "رنگ های نورانی" در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها

بسته زبان آموزی مصور کودکان با عنوان رنگ های نورانی به همت کارشناسان قرآنی موسسه آیات هدایت در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار موسسه قرآن و عترت آیات هدایت، بسته قرآن آموزی مصور کودکان، کاری از موسسه آیات هدایت، ۱۳ شهریور امسال در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها رونمایی شد. در این مراسم که تولیت آستان مقدسه و تنی چند از فضلای حوزه علمیه، مدیران موسسات قرآنی و مدیران ارگان ها نیز حضور داشتند از این بسته تحت عنوان کتاب مصور رنگ های نورانی رونمایی شد.

این کتاب که در ۴ جلد و به همت کارشناسان قرآنی و روان شناسان کودک موسسه قرآن و عترت آیات هدایت در قم تالیف شده است حاوی آموزش مصور ۱۶ سوره از سوره های جزء ۳۰ قرآن کریم می باشد که در فضایی کودکانه و جذاب، به آموزش تصویری آیات می پردازد.

گفتنی است نویسنده این اثر فاخر، استاد حبیب الله عزیزی، و تیم فعال موسسه قرآن و عترت آیات هدایت می باشند که امروز توسط حضرت آیت الله سعیدی، تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها از آن پرده برداری شد.

این بسته آموزشی حاوی یک نرم افزار رایگان موسوم به آیه های نورانی نیز می باشد که تلاوت جذاب کودکانه با قابلیت واقعیت افزوده با قابلیت نصب بر روی تلفن همراه، از ویژگی های آن می باشد.

برای برقراری ارتباط می توانید از فرم تماس، در منوی سایت، استفاده کنید.
اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل با شما در میان گذاشته می شود.

سایتهای مرتبط